Mistrzowie urody

Za nami uroczysta gala wręczenia nagród w prestiżowym plebiscycie Mistrzowie Urody 2018, która odbyła się podczas największych w Polsce targów fryzjersko-kosmetycznych Look & beautyVision na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Plebiscyt Mistrzowie Urody 2018 już po raz drugi towarzyszył najbardziej prestiżowym targom fryzjersko-kosmetycznym w kraju - Look & beautyVision. Laureatów akcji wybrali ich klienci, którzy tym samym docenili ich codzienną pracę. Tegoroczna edycja akcji była rekordowa pod wieloma względami. W akcji wystartowało ponad 2 tysiące osób i firm z całej Wielkopolski, na których klienci oddali w sumie ponad 200 tysięcy głosów! 

 

 

 

W sobotę na uroczystej gali, która odbyła się podczas targów, nagrodziliśmy najlepszych. Nagrody odebrali zwycięzcy wszystkich kategorii powiatowych, regionalnych oraz wojewódzkich. ZOBACZ GALERIĘ Przypomnijmy, że w kategorii Fryzjer Roku zwyciężyła Justyna Pleszewskaz Galerii Fryzur w Cielimowie, Kosmetyczką Roku została Jolanta Stawska z Poznania, a jej Instytut Urody zwyciężył także w kategorii Studio Urody Roku. Nagrodę dla Stylistki Paznokci Roku otrzymała Daria Bekierska z pilskiej Aishy, a tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku otrzymał Salon Fryzjerski Barbers z Lubonia. Dietetykiem Roku została Iwona Stachowiak z Poznania, Instruktorem Fitness Roku Klaudia Ochowiak ze Swarzędza, natomiast Masażystą Roku Ewelina Niedźwiedzińska ze Ślesina. Tytuł SPA Roku wywalczyło Eternity Spa z Kalisza, a Studia Fitness Roku - Transformers Trening i Dieta z Leszna. - Jest to dla mnie przede wszystkim niesamowity zaszczyt oraz wyróżnienie. Bardzo się cieszę, że moja praca została doceniona. To również przeogromna dawka motywacji do dalszego działania, rozwoju i dawania z siebie nadal 100%. Wszystkim osobom, które oddały na mnie swój głos serdecznie dziękuję - mówi Iwona Stachowiak, zwyciężczyni w kategorii Dietetyk Roku w Wielkopolsce. Wszystkim laureatom gratulujemy! 

Eliminacje na instruktora wielkopolski

Mamy to przeszliśmy d, teraz eliminacje na instruktora wielkopolski !!! Dziękuje jesteście cudowni, ja w pewnym momencie się poddałam, ale wy walczyliście do końca 😉 dziękuje, dziękuje ♥️mieć takie klientki to skarb 👊💪dziękuje również rodzinie,którzy również walczyli wytrwale 💪Słów mi brakuje 🎶🎶🎶🎶

Zdjęcie użytkownika Active Body Turek.